Yangın Sistemleri

 

YANGIN ALGILAMA ve SÖNDÜRME

Yangın ihbar sistemleri oteller kapalı diğer büyük alanlar çeşitli hammaddeler veya mamül mal bulunduran pamuk plastik ahşap polyester kağıt vb Depo fabrika atış alanlar yanıcı parlayıcı madde gaz kaçağı riski bulunan yerler sanayi tesislerinden evlere kadar ihtiyaç olan her mekanda can ve mal güvenliğini yangına karşı erken uyarı sağlayarak koruyan sistemlerdir. Çeşitli dedektörlerden oluşan sistemler aynı zamanda başka birkaç sisteme entegre olarak çalışabilir. Alarm anında havalandırmayı açabilir asansörü istenen yere getirip tekrar çalışmamasını sağlayabilir yangın söndürme sistemlerini devreye sokabilir vb önlemlerin otomatik olarak alınmasına olanak tanır.
Analog adresli ve konvansiyonel zone adresli seçilen kontrol paneline uygun olarak projenin ihtiyacına göre optik iyonize duman dedektörü alev dedektörü elektronik korna yangın butonu beam duman dedektörü ısı artış dedektörü sabit sıcaklık dedektörü kapı çek istasyonları kapı mıknatısları vb ekipmanlardan oluşan sistemlerdir. Firmamızın özel çözümü olan adresli 24 saat Alarm Haber Alma Merkezi gözetiminde olan sistemlerimizde mevcuttur. Yangın ihbar sistemlerinde BOSCH -KİLSEN - MAVİLİ – HOCHIKI – System Sensor -Bentel Security DSC çözüm ortağı firmalarımızdır. Sunulan tüm ekipman, UL, ULC, FM, BS, EN, ISO 9001 ve diğer uluslar arası standartlardan ilgili olanlara sahiptir.

 

footercontact2 Hakkımızda

  • Online Mühendislik ,Adana ' da 2017 yılında Güç kaynakları, güvenlik teknolojileri, zayıf akım sistemleri satış, servis ve proje taahhüt konularında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Sektör tecrübesini birleştirerek müşteri memnuniyeti hedefi ile yola çıkmıştır.

 

mercek Ücretsiz Keşif

  • Güvenliğinizi profesyonelce destek alarak sağlamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Adana ve Adana bölgeside ücretsiz keşif yapalım ve gereken desteği sizin isteklerinize göre en iyi şekilde sağlayalım.

 

 iletişim

  • Mail info@onlinemuhendislik.com
  • footermsn oguzhan@onlinemuhendislik.com
  • Telefon (322) 233 11 11
  • Cep Telefonu (505) 064 14 10
  • Adres Beyazevler mah.beyazevler caddesi yalı apartmani no:13 1/1 
  •                                  Çukurova / ADANA
2011 Online Mühendislik Güç Kaynakları - Telekomünikasyon - Güvenlik Sistemleri - Yangın Sistemleri.
Hasan DOĞAN Destekleriyle